Tüm Dünya Ülkelerine Kargo

Yaklaşık olarak yurtdışı hızlı kargo teslimat sürelerimiz; Avrupa için Türkiye’den yurtdışı çıkışı yapıldıktan sonra ortalama 1-2 iş günü, Amerika için 2-3, Güney Amerika için 3-4, Afrika için 4-5, Uzak Doğu ülkeleri için 2-5, Rusya ve Ukrayna döküman gönderileri için 3-4  iş günüdür. Güncel ürün ve hizmet fiyatlarımıza ulaşmak için telefon numaralarımızdan hızlı bir şekilde müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Ürün kapsamında uygulanan ek ücretler ise aşağıdaki gibidir. Yurtdışı hızlı kargo hizmetinde Irak, Suriye, Afganistan, Yemen, Sudan, Somali, Kuzey Kore ve İran’a savaş, terör veya toplumsal ayaklanma gibi durumlardan dolayı bu ülkelere kargo taşıma fiyatlarına ek 35 Euro ek ücret  uygulanmaktadır. İlgili ek ücrete kampanya indirimi uygulanmamaktadır. Yurtdışında alıcısına ulaşılamayıp teslim edilemeyen veya alıcının kabul etmediği hızlı gönderiler ücretli olarak iade olacak olacaktır. Yurtdışı hızlı kargo gönderim iade taşıma bedeli tutarı iade ücret olarak göndericiye fatura edilecektir. Yurtdışı hızlı kargo ürünü için standart parça başı ağırlık 70 kg ve standart boyut limiti 220 cm olarak belirlenmiştir. Bu ölçü ve ağırlığın üzerindeki gönderiler için ekstra standart dışı gönderi bedeli alınır. Uluslararası taşımacılık yapan operatörler petrol fiyatlarındaki değişimleri, yakıt fiyat farkı olarak taşıma bedellerine değişken olarak yansıtmaktadırlar.

Yurtdışı Kargo Hizmeti

Yurtdışı hızlı kargo hizmetlerini kullanmak istediğinizde baktığımız kriterler; en iyisi, en uygun fiyatlısı, en hızlı olması ve en güveniliri olmasıdır. Yurtdışı kargo etmek istediğiniz malın, ürünün yada evrağın en güvenli, en hızlı şekilde taşındığını bilmek sizi rahat hissettirir. Bazı durumlarda en ucuz kargo tercih edilirken, bazı durumlarda da Örn; gönderilecek döküman önemli, zamanında yetişmesi gereken bir doküman ise en hızlı olmasını seçmek gerekmektedir. Genelleme yapacak olursak yurtdışı kargo en hızlı sorusunun cevabı, sizi doğru hedefe, doğru taşımaya sevk eder.  Yurtdışı kargolarınız en ucuz taşınması, en iyisi anlamına gelmez. Genellikle çok düşük maliyetli en ucuz taşımacılık yapılan gönderilerinizin, yurtdışına istediğiniz ülkeye teslim edilmesi haftaları bulur. Bu gibi zaman ile ilgili durumlarda çıkan problemler neticesinde pişmanlık yaşanmaması için, yurtdışı hızlı kargo gönderilerinize Express Kargo’ya başvurmanız alacağınız en sağlıklı karar olacaktır. 

Yurtdışı kargo da en iyisi; en hızlı olanı, en güvenilir olanı ve en uygun fiyatlı olan yurtdışı taşıma firmasıdır. Yurtdışı kargo en hızlı sorusunun cevabı “ Express Kargo”dur. Hem gönderi teslim etme / teslim alma aşamasında, hem yurtdışı kargo gönderim işlemlerinde, yurtdışı gümrük süreçlerinde, hem de güvenli taşınma esnasında en hızlısı olmaktadır. Express Kargo, dünyanın tüm ülkelerinde her bölgede dağıtım ağı ve güvenli taşımacılık sistemi bulunan önemli firmalar ile iştirak halinde olup, yurtdışı kargo hizmetlerinde en hızlı kargo firması olmayı amaçlamaktadır. Yurtdışı kargo edilmesini istediğiniz gönderiler; elimize geçtiği andan itibaren en güvenli şekilde korunup, transfer işlemlerine başlamaktadır. Kayıt aşamasından geçerek, takip sistemimize işlenir. En hızlı şekilde yurtdışı kargo edilmesi için bizlere teslim ettiğiniz gönderinizi bu takip sistemimizde tüm aşamalarıyla takip edebilirsiniz. Teslim edildiği zamana kadar en hızlı bir şekilde rahatlıkla aşamaları gözlemleyebilirsiniz.

Belirli miktarların üzerinde ve düzenli olarak Yurtdışına kargo gönderi yaparsanız fiyatlarda ekstra indirim gerçekleştirilebilinmektedir. Bunun için şirketimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.