Project info

  • Project Date: Uluslararası Kurye
  • Categoreis:

Express Uluslararası Kurye Hizmetimiz

Express Kargo olarak, yurt dışı kargolarınızı hızlı bir şekilde teslim ederken, uluslararası Express Kurye hizmeti de vermekteyiz. Zarf, paket ve koli gibi gönderilerinizi en hızlı teslimatı, Express Kargo (KuryeSerivisi) ile sağlanmaktadır. Uluslararası kurye ihtiyacınızda, prosedürlere takılmadan hızlı teslimatlar için tüm müşterilerimize bu yöntemi öneriyoruz.

Yurtdışına göndereceğiniz Ticari bir paketi veya yakınlarınıza göndereceğiniz bir kargoyu, online iletişim kanalımız üzerinden anlık olarak talebinizi iletebilirsiniz. Kapıdan, kapıya express kurye teslimatı için bizi ulaşmanız yeterlidir.

Express teslimat nedir ve kimin içindir?

Büyük şirketlerin başarılı çalışma temellerinden biri, hızlı olmaktır. Bugün, malların adrese gelmesi bir-iki hafta ya da daha fazla sürebilir, ancak birçok kişi o kadar uzun süre beklemek istemez. Bunun yerine, malları en kısa sürede taşıyabilen kuruluşların hizmetlerinden faydalanmayı tercih ediyorlar.

Hızlı teslimat, sadece toptan veya perakende satışı yapan büyük şirketler arasında değil, aynı zamanda sıradan vatandaşlar arasında da rağbet görmektedir. Müşterinin en kısa sürede gönderiyi almasını sağlayan Express teslimat, malların acil nakliye amacı ile oluşturulmuştur.

Uluslararası hızlı ekspres teslimat, her türlü amaç için uygun fiyata en iyi seçimdir. Müşterilerimize, anneye doğum günü hediyesini göndermek, acil olarak belge, satın alınan ürünü veya büyük hacimli malı göndermek gibi seçenekler sunuyoruz.