Manisa Şube

Express Kargo Manisa Şubesi, Yunusemre Tekstilciler Sitesi’nde bulunmakta olup, tüm Manisa merkez ve çevresine hizmet vermektedir. Manisa şubemiz aracılığıyla hem yurtiçi hem de yurtdışı kargo gönderilerinizi hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Gönderimi

Manisa şubemizden Türkiye’nin tüm illerine kargo gönderileriniz 24 saat içinde güvenle teslim edilmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi büyükşehirlere yapacağınız gönderiler, Express Kargo’nun hız ve güven garantisi ile zamanında ulaşır.

Yurtdışı Kargo Gönderimi

Manisa şubemizden yurtdışına yapacağınız kargo gönderimleri ise Avrupa ülkelerine 2 iş günü içinde, diğer tüm dünya ülkelerine ise 2-5 gün içerisinde teslim edilmektedir. Almanya, Fransa, İtalya, İspanya gibi Avrupa ülkelerine hızlı ve güvenilir gönderim sağlanırken, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Avustralya gibi dünya genelindeki diğer ülkelere de hızlı ve ekonomik kargo gönderimi yapılmaktadır.

İletişim ve Fiyatlandırma Bilgileri

Kargonuz için fiyatlandırma, teslimat süresi ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için Manisa şube iletişim butonumuzu kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.


Manisa şubemiz olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her zaman yanınızdayız. Hızlı, güvenilir ve ekonomik kargo çözümlerimizle hizmetinizdeyiz!