ExpressKargo Global Çözümler.

Yüksek sorumluluk anlayışıyla çalışan ekibimiz hem yüklerinizin hemde karayolu nakliye sürecinde yolumuzun kesiştiği her canlının güvenliğine ve varlık sebebine değer vererek hareket eder. Tüm tedbirleri alarak projeyi planlar ve uluslararası standartlara uygun özenli ve dikkatli bir yaklaşımla süreç yönetimini gerçekleştirerek sorunsuz biçimde ürünlerinizi teslim noktasına kadar ulaştırır…
  • Sektördeki satın alma gücümüzü, sizlere özel fiyat avantajları sağlamak için kullanıyoruz.
  • Taleplerinizi raporlayan, siparişlerinizin durumunu rahatlıkla sorgulayabileceğiniz yapay zeka teknolojimiz ile bizimle çalışmak çok kolay ve çok zevkli.
Müşteri Memnuniyeti
95%
Profesyonel Kadro
98%

Herşeyden Önce Sorumluluk Taşıyoruz
.

Müşteri beklentilerini uzun vade de algılamak ve karşılamak

Sorunları birlikte çözümlemek ve başarıları beraber paylaşmak Ekip arkadaşlarımızın beklentilerine cevap vermek Öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak Ekip arkadaşlarımızın sosyal paylaşımını artırmak Müşteri odaklı kaliteli hizmetimizi sürekli geliştirmek Çalışmalarımızda topluma ve çevreye karşı duyarlı olmak

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Misyonumuz, şirketimizin ve çalışanlarının gelişimini desteklemek için gerekli finansal kaynakları sağlamaktır. Aynı zamanda müşterilerimizin ihtiyaçlarını; kaliteli hizmet, maliyet kontrolü ve insan sermayemizin gelişimi ile karşılamak istiyoruz.

Vizyonumuz

Profesyonel, yenilikçi, saygın bir taşımacılık ve lojistik şirketi olarak, faaliyet alanındaki ihtiyaçları ve beklentileri karşılayan, tercih edilen şirketlerden biriyiz. Sektöründe, saygınlığın yanı sıra kaliteden ödün vermeyen bir kriter olarak tanınmayı hedefliyoruz.