trende
İndirimli
Express Günaydın Kargo

Mevcut şartlar altında göndericinin teslim ettiği belge ve paketlerin mümkün olabilecek en kısa sürede alıcılara iletilmesini sağlayan Express Kargo, bunun yanı sıra sabahın erken saatlerinde ulaşması mühim olan gönderiler için de Express Günaydın Kargo hizmetini sunmaktadır. Şehir içi ya da dışı olması fark etmeksizin gönderilerde bu hizmetten faydalanıldığında, paketin gönderinin yapıldığı günün ertesinde saat 10:00’a kadar alıcıya teslim edilmesi sağlanmaktadır. Ağırlık ve boyut oranı 20 kg/ds’yi aşmayan paketlerde kullanılabilinecek bu hizmet genellikle firmaların müşteri ya da çalışma ortaklarına gönderdikleri paketler için tercih edilirken, kişisel aciliyet durumlarında da büyük sorunları ortadan kaldırmak mümkün olabilmektedir.

Standart gönderilerin tesliminde yoğunluktan dolayı öğlen ya da akşam saatlerine sarkabilen teslimler Express Günaydın Kargo hizmeti kapsamında ise mutlak suretle sabah 10:00’dan önce ulaştırılmaktadır. Profesyonel iş hayatı içerisinde kimi zaman saniyelerin dahi önemli olduğu göz önünde bulundurulduğunda, söz konusu imkandan faydalanmanın önemi de gözler önüne serilebilinmektedir.

Kargonuzun geç kalma ihtimalini ortadan kaldırın
 • Standart kargo hizmetlerinde özellikle mesai saatleri içerisinde ulaşması gereken belgeler kimi zaman işyerinin kapanmasından sonra ulaşarak küçük çaplı da olsa mağduriyet ve gecikmeler yaşatabilmektedir. Express Günaydın Kargo hizmetinden faydalanarak bu ihtimali ortadan kaldırıp kargonuzun uygun saatler içerisinde ulaşacağına gönül rahatlığı ile emin olabilirsiniz.
Sorunuz mu Var?
Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Bahtiyar Ünlü dedi ki:

  Merhaba, şuan aktifmisiniz Ümraniye Şubeniz varmı? Varsa nasıl ulaşabilirim.
  Kolay gelsin.

  1. Express Kargo dedi ki:

   Merhaba, Ümraniye Şubemiz Şubat 1.de Aktif Olacaktır. Detaylı Bilgi İçin info@expresskargo.com.tr veya 0212 706 70 45