trende

Ertesi Gün Teslimat

Ertesi Gün Teslimat
04.06.2020
435

Her gün sayısız müşterisinin Türkiye’nin dört bir yanına gerçekleştirdikleri gönderilerini güvenli ve ekonomik biçimde alıcılarına ulaştıran Express Kargo, Ertesi Gün Teslimat  hizmeti altında boyut farkı göz etmeksizin en ufak belge ya da paketlerden en büyük kolilere kadar taşıma hizmeti sunmaktadır.  ” Ertesi Gün Teslimat ” içerisinde yer alan noktalar arasında 600 Kilometre uzaklığa kadar 24 saat içerisinde paket teslimlerini gerçekleştiren firmamız, söz konusu mesafenin üzerindeki noktalara ise 48 saat içerisinde ulaşmaktadır. Gönderiler karayolu taşımacılı ile ulaştırılırken gerek görüldüğünde havayolu ile de güvenli ve hızlı biçimde transferlerin gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. Bu kargo hizmetinin ücreti göndericiden alınabilindiği gibi, arzu edilen durumda alıcıdan da tahsil edilebilinmektedir. Mümkün olabilecek her türlü kolaylığı ve kaliteli hizmet anlayışını siz değerli müşterilerimize sunmak gayesinde olan Express Kargo, alınan geri dönüşler ve eleştiriler ile birlikte de profesyonel çalışma anlayışını günden güne geliştirmektedir.

Klasik teslimat hizmeti sağlayıcıları ortalama 3 iş günü içerisinde teslimat hizmeti üretirken Express Kargo ertesi gün teslim hizmetinde bu süre ortalaması bir günden (12-18 saat) daha kısa bir seviyede gerçekleşiyor. Şubeden teslim gibi bir seçeneğin sunulmaması sayesinde alıcı adresine çoklu ziyaret gerçekleştirebiliyoruz; bu da hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin yükselmesini sağlıyor. 

Özel Ek Hizmetlerimiz
Akşam Teslimat

Akşam Teslimat, Gündüz evinde bulunmayanların kargolarını mesai saatleri dışında, yorulmadan, kapıda teslim almalarını sağlar.
Akşam Teslimat gün ve saatlerimiz Bayram, Tatil ve Cumartesi günleri hariç 19:00-21:00 saatleri arasıdır.
Bu hizmetimiz her gönderi ve yerleşim yeri için geçerli olmayabilir. Lütfen şubelerimizden gönderinize özel kontrol bilgisi alınız.
Hizmetimizden yararlanmak için, kargonuzun alıcısına akşam teslim edilmesini istediğinizi lütfen şubenize bildiriniz.

Güniçi Teslimat

Ertesi gün dağıtım sizin için yetersiz mi kalıyor?
Güniçi hizmetimizle gönderilerinizi aynı gün kapıda teslim edilir. Zaman hassasiyetli gönderi ihtiyaçlarınız için en ideal çözüm.
Bu özel hizmetimizle, bulunduğunuz il için en hızlı ve en etkin dağıtım ağını kullanıyoruz.
Güniçi Teslimat hizmetimizden yararlanmak için, şubelerimizden birine gelmeniz ya da müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterli.
Kargonuzun, aynı gün dağıtılması için Express Kargo şubelerine en geç saat 10:00’a kadar teslim edilmesi gerekmektedir.
Bu hizmetimiz her gönderi için geçerli olmayabilir. Lütfen şubelerimizden gönderinize özel kontrol bilgisi alınız.

Sorunuz mu Var?
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.