Bandırma Şube

Express Kargo Balıkesir Bandırma Şubesi olarak hem yurtiçi hem de yurtdışı kargo gönderimleriniz için hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Balıkesir Bandırma şubemizden, Türkiye’nin dört bir yanına ve dünya genelindeki tüm ülkelere kargo gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Gönderimi

Balıkesir Bandırma’dan Türkiye’nin tüm illerine kargo gönderileriniz 24 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hızlı ve güvenli teslimat garantisi ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi illere gönderilerinizi en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Yurtdışı Kargo Gönderimi

Balıkesir Bandırma şubemizden yurtdışına yapacağınız kargo gönderimleri ise Avrupa ülkelerine 2 gün içinde, diğer tüm dünya ülkelerine ise 2-5 gün içerisinde teslim edilmektedir. Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya gibi Avrupa ülkelerine gönderileriniz en hızlı şekilde teslim edilirken, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Japonya gibi diğer dünya ülkelerine de güvenle kargo gönderebilirsiniz.

İletişim ve Fiyatlandırma Bilgileri

Kargonuz için fiyatlandırma, teslimat süresi ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için aşağıdaki Balıkesir Bandırma şube iletişim butonumuzu kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.