Antalya Şube

Express Kargo Antalya Şubesi olarak hem yurtiçi hem de yurtdışı kargo gönderimleriniz için hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Antalya şubemizden, Türkiye’nin dört bir yanına ve dünya genelindeki tüm ülkelere kargo gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Gönderimi

Antalya’dan Türkiye’nin tüm illerine kargo gönderileriniz 24 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hızlı ve güvenli teslimat garantisi ile İzmir, İstanbul, Ankara, Adana, Diyarbakır gibi illere gönderilerinizi en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Yurtdışı Kargo Gönderimi

Antalya şubemizden yurtdışına yapacağınız kargo gönderimleri ise Avrupa ülkelerine 2 gün içinde, diğer tüm dünya ülkelerine ise 2-5 gün içerisinde teslim edilmektedir. Almanya, Fransa, İtalya, İspanya gibi Avrupa ülkelerine gönderileriniz en hızlı şekilde teslim edilirken, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Çin, Brezilya gibi diğer dünya ülkelerine de güvenle kargo gönderebilirsiniz.

İletişim ve Fiyatlandırma Bilgileri

Kargonuz için fiyatlandırma, teslimat süresi ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için aşağıdaki Antalya şube iletişim butonumuzu kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.


Antalya şubemiz olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her zaman yanınızdayız. Hızlı, güvenilir ve ekonomik kargo çözümlerimizle hizmetinizdeyiz!